Náš tým

Nadaci jsme založili s manželem Pavlem. Měli jsme za sebou již dlouhodobou spolupráci s různými nadacemi, ovšem vždy pouze jako podporovatelé. Dělat něco sami a pomoci je pro nás nová výzva. Jako maminka 4 dětí znám dobře jejich potřeby. Moje úsilí pomáhat je přirozené, vychází z osobního přesvědčení a potěšení. 

Ing. Alena Zavadilová

předsedkyně správní rady

S prací v neziskové organizaci jsem se poprvé setkala u programu Leonardo da Vinci, u Národního vzdělávacím fondu. Dále jsem 30 let trénovala florbalistky a posledních 15 let se podílela na řízení vlastního florbalového klubu. K tomu se průběžně věnuji účetnictví a v neposlední řadě jsem sama samoživitelkou a matkou dcery Aničky. 

Karolína Šatalíková

místopředsedkyně správní rady

Připadá mi úplně přirozené, že když se někomu daří, pomůže těm, kteří nemají to štěstí a pomoc potřebují. To nás v rodině motivovalo ke spolupráci s různými nadacemi a nakonec k založení vlastní nadace Mámy v kaši.  Hned po Sametové revoluci jsem začal podnikat v různých oborech a to mi vydrželo až do této doby. 

Ing. Pavel Zavadil

člen správní rady

Pomáhat mi přijde přirozené a nezbytné.    17 let působím ve správní radě Nadace Leontinka, kde se setkávám s různými postiženími a životními příběhy. Sama mám dvě děti a vím, jak je běžný život někdy náročný. O to hůř, když je máma na vše sama.

Petra Gernerová

členka správní rady

Charitativním a neziskovým aktivitám se věnuji již od mládí, díky mým rodičům. Sama jsem měla potřebu se skrz práci, která mi dává smysl a mění životy k     lepšímu, vídat s podobně smýšlejícími lidmi jako já. Momentálně jsem studentkou učitelství češtiny a brigádničím jako chůva malým dětem.

Mariana Zavadil

revizor nadace

Jsem nejmladší člen rodiny a od malička mě baví vytvářet různé prezentace a jiné grafické formáty na svém počítači. Když jsme se ve škole na předmětu počítačové informatiky učili vyrábět webové stránky, maminka toho využila, a požádala mě, abych jim vyrobil jejich webovky. Mě to baví a jsem rád, že mohu pomoci.

Adam Zavadil - 13 Let

správce webu